Indeks: 25SATSAS35
24,39 netto +23% VAT
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Nowy
273
zamów do godz. 13 - wysyłka dzisiaj
Ilość
Dostępny
Opis
UZYWANY ADAPTER NA DYSKI 2.5" NA 3.5" SAS SATA
MODEL: 25SATSAS35
POZWALA NA PRZEKSZTAŁCENIE - UMIESZCZENIE DYSKU 2,5" SAS/SATA NA DYSK 3,5" SATA
ILOŚĆ DYSKÓW DO ZAMONTOWANIA: 1
TYP OBSŁUGIWANEGO DYSKU: 2,5"