Indeks: A12-220P2A
203,25 netto +23% VAT
ZASILACZ - ŁADOWARKA MICROSOFT
DEDYKOWANY DO XBOX ONE
W ZESTAWIE Z KABLEM ZASILAJĄCYM
MODEL: A12-220P2A
INPUT: 100V-240V 4.91A, 50/60Hz
OUTPUT: 12V 17.9A, 5Vsb 1.0A
WTYK: 2-PIN
100% SPRAWNY