Indeks: DS04020B12S
40,65 netto +23% VAT
WENTYLATOR - WIATRAK AVC
DC 12V 0.40A
MODEL: DS04020B12S
ZDEMONTOWANY ZE SPRAWNEGO SWITCHA EXTREME NETWORKS X440-24T
WYMIARY: 40x 40x 20MM
ZŁĄCZE: 3-PIN
ZASILACZ MA ZASTOSOWANIE W URZĄDZENIACH:
przestrzeń wymaga wąskich, ale wydajnych jednostek chłodzących
dyskowych NAS
inwerterach napięcia
audio, które generują dużo ciepła podczas pracy
modyfikacjach chłodzenia kart graficznych
100% SPRAWNY