Indeks: YA90WS3-190474
32,52 netto +23% VAT
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Używane
1
zamów do godz. 13 - wysyłka dzisiaj
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Opis
ZASILACZ / ŁADOWARKA MITSURU
19V 4.74A 90W
BEZ KABLA ZASILAJĄCEGO
MODEL: YA90WS3-190474
Moc [W]: 90W
Napięcie wejściowe 100-240V 1.5A 50-60Hz
Napięcie wyjściowe 19V 4.74A
Wtyk: 4.8mm x 1.7mm
Stan: Używane
100% SPRAWNY