Indeks: LA130PM121
47,15 netto +23% VAT
Używane
2
zamów do godz. 13 - wysyłka dzisiaj
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Opis
ORYGINALNY ZASILACZ / ŁADOWARKA DELL
19.5V 6.7A 130W
DELL P/N: 0VJCH5
MODEL: LA130PM121
BEZ KABLA ZASILAJĄCEGO
MOC ZASILACZA: 130W
WEJŚCIE: 100-240V 2.5A 50-60Hz
WYJŚCIE: 19.5V 6.7A
WTYK: 7.4mm x 5.0mm okrągły z bolcem w środku
100% SPRAWNY