ZASILACZ 800W HP Z620 WORKSTATION S10-800P1A 623194-002 717019-001
Indeks: 717019-001
487,80 netto +23% VAT
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Używane
2
zamów do godz. 13 - wysyłka dzisiaj
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Opis
ZASILACZ  HP 800W
HP P/N: 623194-002
SPARE: 717019-001
MODEL: S10-800P1A
TOTAL OUTPUT POWER: 800W
AC INPUT:
100V-240V~ 9.7A, 50-60Hz
118V~ 9.7A, 400Hz
ZŁĄCZA: M1 18-PIN, R2 6-PIN, G3 8-PIN, P2 8-PIN
KOMPATYBILNY Z: HP Z620 WORKSTATION
100% SPRAWNY