ZASILACZ 155W DELL OPTIPLEX 7440 7460 AIO AC155EBA-00 02K3KM
Indeks: 02K3KM
105,69 netto +23% VAT
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Używane
1
zamów do godz. 13 - wysyłka dzisiaj
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Opis
ZASILACZ 155W
DO KOMPUTERA DELL OPTIPLEX 7440 7460 ALL IN ONE
DELL P/N: 02K3KM
MODEL: AC155EBA-00
MOC ZASILACZA: 155W
INPUT: 50-60Hz / 100-240V 3.6A
OUTPUT: +19.5VA 7.5A / +19.5VB 7A / +19.5VA 0.5A / +19.5VB 1.75A
100% SPRAWNY