WENTYLATOR LENOVO S30/S20 41R5583 DS09225T12U
WENTYLATOR FAN LENOVO S30/S20 41R5583 DS09225T12U
Opis
Producent
Lenovo
Indeks: 41R5583
40,65 netto +23% VAT
Używane
31
zamów do godz. 13 - wysyłka dzisiaj
Ilość
Opis
WENTYLATOR FAN LENOVO S30/S20
Lenovo fru: 41R5583
Avc model: DS09225T12U
Type: COOLING FAN
Dimensions: 92MM x 92MM x 25MM
Connector: 4-PIN
Power: 12V 0.7A