ZASILACZ POE UBIQUITI POE-48-24W-G 2xRJ-45 24W 48V 0.5A
Indeks: POE-48-24W-G
48,78 netto +23% VAT
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Używane
3
zamów do godz. 13 - wysyłka dzisiaj
Ilość
Opis
ZASILACZ POE UBIQUITI
48V 0.5A 24W
Z KABLEM ZASILAJĄCYM
MODEL: POE-48-24W-G
PORTY: 2xLAN (1x POE, 1x LAN)
PRĘDKOŚĆ TRANSFERU DANYCH: 10/100/1000Mbps
OUTPUT POWER: 24W
ZGODNY ZE STANDARDAMI PRZEMYSŁOWYMI: IEEE 802.3af
ZASILANIE: 100 - 240V, 50/60 Hz
100% SPRAWNY