Indeks: POE-24-12W
40,65 netto +23% VAT
POE INJEKTOR - ZASILACZ POE UBIQUITI
24V 0.5A 12V
Z KABLEM ZASILAJĄCYM
MODEL: POE-24-12W
P/N: GP-A240-050
PORTY: 2xLAN (POE, DATA)
INPUT: 100-240V, 50-60Hz, 0.3A
OUTPUT: 24V 0.5A
POBÓR MOCY: 12W
PRĘDKOŚĆ TRANSFERU DANYCH: 10/100/1000Mbps
ZGODNY ZE STANDARDAMI PRZEMYSŁOWYMI: IEEE 802.3af, IEEE 802.11n
100% SPRAWNY