Indeks: YA90WS3-195462
32,52 netto +23% VAT
Cena nie uległa zmianie
Cena nie uległa zmianie
Używane
2
zamów do godz. 13 - wysyłka dzisiaj
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Opis
ZASILACZ / ŁADOWARKA MITSURU
19.5V 4.62A 90W
BEZ KABLA ZASILAJĄCEGO
MODEL: YA90WS3-195462
Moc [W]: 90W
Napięcie wyjściowe 19.5V 4.62A
Napięcie wejściowe 100V-240V 1.5A 50-60Hz
Wtyk : okrągły z pinem 7.4mm x 5mm
Stan: Używane
100% SPRAWNY